Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fitomax KWAS BOSWELINOWY 90 KAPS. BOSWELLIA SERRATA

Podziel się

New product

Suplement diety w kapsułkach  Fitomax™ Boswellia serrata zawiera w 1 kapsułce 550 mg ekstraktu  standaryzowanego na 360, 4 mg kwasu boswelinowego. Opakowanie zawiera 90 Vcaps®

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Boswellia to inaczej Kadzidłowiec(drzewo) uprawiane w Indiach i Arabii. W swoim naturalnym metabolizmie wytwarza kwasy boswelinowe, które mają strukturę trójterpenów i wykazują działanie lecznicze na organizm człowieka. W tradycyjnej medycynie ajuwerdyjskiej są używane od wielu wieków w leczeniu stanów zapalnych stawów i kości, stanów zapalnych i bólowych kręgosłupa, nieżytów układu oddechowego. Należą także do naturalnych środków wykrztuśnych, antyseptycznych, przeciwlękowych, przeciwnerwicowych . Współczesne badania naukowe dowiodły, że rzeczywiście kwasy boswelinowe działają przeciwbólowo, zmniejszają stany zapalne w przebiegu choroby reumatycznej, wpływają ochronnie na miąższ wątroby, a także immunomodulująco na organizm człowieka.
Boswellia jest bardzo skuteczna i wartościowa dla medycyny sportowej. Osoby uprawiające sport amatorsko i zawodowo zawsze narażone są na nadwyrężenie układu narządów ruchu, szczególnie stawów, ścięgien i więzadeł. Po intensywnych wysiłkach fizycznych i treningach dość często dochodzi do spastyczności mięśni szkieletowych, powstawania zakwasów a nawet wysięków pozapalnych. Boswellia wspomaga procesy naprawcze, zapobiega niepożądanym procesom zapalnym oraz zwyrodnieniowym w tkance chrzęstnej.
Sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę suplementu 1 raz dziennie, najlepiej rano. Popić dużą ilością wody (min. 250 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: