Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fitomax ZIELONA HERBATA 90 KAPS. CAMELLIA SINENSIS

Podziel się

New product

Suplement diety w kapsułkach Fitomax™ Camellia sinensis (GREEN TEA) zawiera w 1 kapsułce 550 mg ekstraktu  standaryzowanego na 278,3 mg  galusanów epigalokatechiny EGCG . Opakowanie zawiera 90 Vcaps®

4 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Zielona herbata (Camellia sinensis) jest rośliną, która jest powszechnie pitą herbata na całym świecie. Jej właściwości prozdrowotne wynikają głównie z zawartych w liściach i rozpuszczalnych w wodzie polifenoli określanych także jako katechiny. Substancje te wykazują właściwości przeciwnowotworowe, przeciwcukrzycowe,wspomagają prace serca i układu nerwowego, pomagają w leczeniu nadwagi i otyłości, mają działanie ochronne na wątrobę oraz naczynia krwionośne. Katechiny to cztery związki chemiczne, których największe ilości można znaleźć właśnie w zielonej herbacie. Najbardziej aktywny z nich to EGCG (galus epigallokatechiny) , który jest standaryzowany w ekstraktach. Ekstrakty z zielonej herbaty zwiększają ilość przeciwutleniaczy oraz maja wpływ na poprawę pamięci i koncentracji.
W połączeniu z kofeiną, zielona herbata wywołuję naturalną termogenezę w organizmie człowieka. Odbywa się to za sprawą synergii tych związków : kofeina zwiększa poziomy noradrenaliny podczas gdy zielona herbata hamuje enzymy, które ją rozkładają. Badania na ludziach wskazały na duży potencjał tego zjawiska w redukcji tkanki tłuszczowej. Ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje również działanie poprawiające wytrzymałość i kondycję.

Sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę suplementu 1 raz dziennie, najlepiej rano. Popić dużą ilością wody (min. 250 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: