Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fitomax YERBA MATE 90 KAPS. ILEX PARAGUARIENSIS

Podziel się

New product

Suplement diety w kapsułkach Fitomax™ Ilex Paraguariensis  (YERBA MATE) zawiera w 1 kapsułce 550 mg ekstraktu  standaryzowanego na 45,1 mg polifenoli. Opakowanie zawiera 90 Vcaps®

30 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Yerba mate to powszechna nazwa dla ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex Paraguariensis) , który stymuluje umysł i ciało. Stosowana jest jako tonik pobudzający, znoszący zmęczenie psychiczne i fizyczne a zawdzięcza to obecności dużej ilości naturalnej kofeiny oraz teobrominy i teofiliny. Ponadto jest bogatym źródłem magnezu, manganu, potasu. Są to istotne minerały, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom elektrolitów w organizmie na przykład przy utracie wagi podczas diet odchudzających , wyrównuje ubytek tych minerałów po stosowaniu środków przeczyszczających lub odwadniających.

Sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę suplementu 1 raz dziennie, najlepiej rano. Popić dużą ilością wody (min. 250 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.