Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

L-carnitine Liquids 1000ml + cynk

Podziel się

New product

Maksymalnie skoncentrowana , płynna formuła, opatentowanej L- karnityny (Carnipure™) o bardzo dobrej przyswajalności i skutecznym działaniu. Uzupełniona o odpowiednią dawkę cynku, który wspomaga odporność organizmu oraz bierze udział w wielu przemianach metabolicznych organizmu człowieka.

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Każda porcja 15 ml dostarcza aż 1000 mg karnityny (Carnipure™) oraz 2,5 mg cynku Opakowanie zawiera 66 porcji rekomendowanej dawki dziennie.

L- karnityny (Carnipure™) to opatentowana forma karnityny, która jest jednym z najbardziej popularnych środków farmakologicznych wspomagających odchudzanie. Karnityna zalecana jest w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego i dedykowana jest sportowcom, osobom chcącym zredukować masę ciała, osobom spożywającym małe ilości mięsa oraz osobom, które chcą poprawić ogólny stan zdrowia. Suplementacja L-karnityną przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości u sportowców, wspomaga regeneracje po wysiłku fizycznym oraz zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu. Obniża poziom trójglicerydów (frakcji tłuszczowych) i cholesterolu. Wpływa dodatnio na unieczynnianie i usuwanie toksyn z mięśni ( amioniak i wolne rodniki ).

Cynk jest istotnym dla człowieka minerałem ponieważ potrzebuje go każda komórka w organizmie jako składnika odżywczy i do enzymów, które produkują DNA. Bierze udział w metabolizmie węglowodanów, wykorzystaniu glukozy i produkcji insuliny.

Produkt ten zalecany jest w suplementacji uzupełniającej dla sportowców oraz osób aktywnych, a także podczas redukcji wagi ciała i odchudzania. Zaleca się stosować 1 – 3 porcję ( 15 ml – 45 ml ) dziennie przed aktywnością fizyczną lub z rana po przebudzeniu. 

Average nutritional values

per 100 ml

per serving

(15 ml)

% NRV* per serving

Energy

178 kJ

42 kcal

27 kJ

6 kcal

 

Fat

of which saturates

< 0,5 g

< 0,1 g

< 0,5 g

< 0,1 g

 

Carbohydrates

of which sugars

8,4 g

6,7 g

1,3 g

1,0 g

 

Protein

< 0,5 g

< 0,5 g

 

Salt

0,01 g

< 0,01g

 

Minerals

 

 

 

Zinc

16,7 mg

2,5 mg

25 %

Other ingredients

L-Carnitine (Carnipure™)

 

6.667 mg

 

1.000 mg

 

* Percent of Nutrient Reference Values