Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magnesium Liquids - 1000 ml

Podziel się

New product

Maksymalnie skoncentrowana , płynna formuła, magnezu w postaci cytrynianu o bardzo dobrej przyswajalności i skutecznym działaniu. Uzupełniona o odpowiednią dawkę witaminy B1, B3( niacyna) i B6 i B, które biorą udział w wielu przemianach metabolicznych organizmu człowieka.
Każda porcja 30 ml dostarcza aż 300 mg magnezu. Opakowanie zawiera 33 porcji rekomendowanej dawki dziennie.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: do 3 tygodni

Magnez to pierwiastek , który pomaga regulować transport i wchłanianie wapnia. Stymulując tak że sekrecję kalcytoniny przez co wspomaga optymalną mineralizację kości. Wspólnie z ATP( trójadezynofosforan) wspomaga metabolizm energii komórkowej a także prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.

Cytrynian to forma magnezu, która gwarantuje doskonałą wchłanialność jonów magnezu do organizmu człowieka. Specjalna technologia tej formy magnezu oraz tylko naturalne składniki sprawiają, że dezintegruje się ona w przewodzie pokarmowym w ciągu kilku minut po spożyciu. Ponadto do zjonizowania cytrynianu magnezu potrzebna jest mniejsza ilość kwasów żołądkowych, dlatego ta forma magnezu jest zalecany osobom z zaburzeniami trawiennymi, osobom starszym, u których występuje zmniejszone wydzielanie kwasu żołądkowego związanego z wiekiem.

Produkt ten zalecany jest w suplementacji uzupełniającej dla sportowców oraz osób aktywnych, a także jako uzupełnienie magnezu w codziennej diecie u każdego człowieka. Zaleca się stosować 1 porcję ( 30 ml ) dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio przed snem.

 

Average nutritional values

per serving

(30 ml)

% NRV*

per 30 ml

Minerals

 

 

Magnesium

300 mg

80 %

Vitamins

 

 

Niacin (NE)

9,0 mg

56 %

Vitamin B6

1,0 mg

71 %

Vitamin B1

0,7 mg

64 %

 * Percent of Nutrient Reference Values

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: