Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax CARBO – 3000 G

Podziel się

New product

Produkt węglowodanowy FitMax® CARBO jest koncentratem węglowodanów w formie do picia. Odżywka węglowodanowa FitMax® CARBO została stworzona z myślą o sportowcach, które są obciążone znacznym wysiłkiem fizycznym we wszelkiego rodzaju sportach siłowych jak i wytrzymałościowych i dlatego  potrzebują zwiększonego poziomu energii.

8 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Węglowodany w proszku FitMax® CARBO to kompozycja węglowodanów złożonych oraz cukrów prostych. Suplement diety CARBO zapewnia stały dopływ energii oraz uzupełnienia poziom glikogenu w mięśniach. Odżywkę węglowodanową FitMax uzupełniono o kompleks witamin i minerałów w celu kontroli gospodarki wodnej podczas wysiłku fizycznego, jak i uzupełnia organizmu sportowca w najważniejsze minerały i witaminy.

Sposób użycia: 30 g suplementu co godzina w trakcie długotrwałego wysiłku np. maratony, wieloboje, wyścigi, itp. oraz 90 g odżywki– w ciągu pierwszej godziny po treningu.

Sposób przygotowania: 30 g (1,5 miarki) odżywki węglowodanowej FitMax® CARBO wymieszać z 250 ml wody lub 90 g (4,5 miarki) odżywki wymieszać z 750 ml wody. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka ( 1 miarka = 20 g proszku). Odżywki węglowodanowej nie należy podawać kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Carbo-Tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: