Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Mass Active - 1000 g

Podziel się

New product

W skład odżywki wspomagającej przyrost czystej masy mięśniowej FitMax® MASS ACTIVE 20 wchodzą :

  • kompleks węglowodanów z różnym indeksem glikemicznym
  • najwyższej jakości białko pochodzące z instanizowanych izolatów i koncentratów białka serwatkowego, zawierających dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych BCAA
  • glutamina- najważniejszy aminokwas w sporcie

38 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Jedna porcja odżywki na szybki przyrost masy mięśniowej FitMax® MASS ACTIVE 20 dostarcza organizmowi niezbędne witaminy oraz składniki mineralne. Odżywka na masę przeznaczona jest dla osób, którym zależy na uzyskaniu znacznych i szybkich przyrostów masy ciała, jak również do odbudowy glikogenu po ciężkim wysiłku fizycznym.

Sposób użycia: 1 porcję suplementu na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 (50 g =2 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Odżywkę stosować między posiłkami i po treningu. Zalecana dzienna ilość to 150-200 g suplementu. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka (1 miarka= 25 g proszku)
Odżywki na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Gainer na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Suplement na szybkie zwiększenie masy mięśniowej FitMax® MASS ACTIVE 20 zawiera cukier, substancje słodzące oraz źródło fenyloalaniny. Żółcień pomarańczowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Mass Active-TabelaMassActive-Tabela