Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax® Easy GainMass - 1000 G

Podziel się

New product

Suplement diety FitMax® Easy GainMass jest odżywką wspomagającą szybki przyrost masy mięśniowej. Podstawę gainera stanowi połączenie kompleksu węglowodanów o różnym indeksie glikemicznym z najwyższej jakości instanizowanymi: izolatem i koncentratem białek serwatkowych. 

10 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Odżywka na szybki przyrost masy mięśniowej FitMax® Easy GainMass charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Działanie suplementu na masę mięśniową wzmocniono poprzez dodanie monohydratu kreatyny, L-glutaminy, tauryny oraz dobranie odpowiedniego zestawu witamin i składników mineralnych.

Sposób użycia: Dla pojemności 1000 g
1 porcję suplementu FitMax® Easy GainMass (70 g) rozpuścić w 200-250 ml wody lub mleka. Stosować między posiłkami i po treningu. Zalecana dzienna ilość to 150-200 g odżywki na mięśni FitMax® Easy GainMass
Odżywki na przyrost mięśni FitMax® Easy GainMass nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Uwaga: Suplement diety FitMax® Easy GainMass zawiera cukier i substancje słodzące. Tartrazyna może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Sposób przechowywania: Odżywkę na zwiększenie masy mięśniowej FitMax® Easy GainMass przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

EasyGainMass-tabela