Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Bulk MASS - 1000 G

Podziel się

New product

Suplement diety FitMax® Bulk MASS jest wieloskładnikowym środkiem spożywczym typu „bulk”. Skuteczność suplementu na masę Bulk MASS zwiększono poprzez dodanie wolnych aminokwasów, witamin oraz składników mineralnych.

9 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplement na masę marki FitMax® Bulk MASS zawiera składniki, dzięki którym możliwy jest przyrost masy mięśniowej. Bazę gainera stanowią węglowodany złożone oraz mieszanka białek charakteryzująca się zróżnicowanym stopniem wchłaniania.

Sposób użycia: 1 porcję (60 g =2 miarki) odżywki na masę FitMax® Bulk MASS rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Produkt na masę Bulk MASS stosować między posiłkami, bądź do posiłku i po treningu. Spożywać do 2 porcji dziennie. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka ( 1 płaska miarka = 30 g proszku). Gainer FitMax® Bulk MASS nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Produkt na masę mięśniową FitMax® Bulk MASS przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Odżywka na masę FitMax® Bulk MASS zawiera substancje słodzące. Bez barwników

Bulk Mass TabelaBulka Mass Tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: