Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax SlimDiet - 2000g

Podziel się

New product

Produkt wspomagający odchudzanie FitMax® SlimDiet jest to  środek spożywczy, który stosuje się w dietach z ograniczoną zawartością energii. Suplement diety FitMax® SlimDiet dedykowany osobom, które poszukują skutecznego preparatu na odchudzanie oraz które chcą zredukować tkankę tłuszczową.

13 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Podstawą produktu odchudzającego FitMax® SlimDiet  jest łatwo przyswajalny koncentrat białka serwatkowego w kombinacji z wyłącznie złożonymi węglowodanami, w tym inuliną. Skuteczność produktu wspomagającego odchudzanie FitMax® SlimDiet wzmocniono dodatkiem chromu i winianu L-karnityny w celu zapobiegania nagłym atakom głodu oraz przyspieszenia procesu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Sposób użycia: 1 porcję produktu odchudzającego SlimDiet (65 g – 2 czubate miarki) wsypać do 300 ml wody lub mleka, stosować 1 porcje dziennie. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka (1 miarka = 30 g proszku)
Suplement diety na odchudzanie SlimDiet stanowi tylko część diety o ograniczonej ilości energii – niezbędną częścią takiej diety są inne środki spożywcze. Należy pamiętać o dostarczaniu organizmowi odpowiedniej ilości płynu w ciągu dnia. Produktu wspomagającego odchudzanie FitMax® SlimDiet nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Produkt wspomagający odchudzanie FitMax® SlimDiet  przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Uwaga: Suplement diety na odchudzanie FitMax® SlimDiet zawiera źródło fenyloalaniny oraz substancje słodzące.

SlimDiet-tabelaSlimDiet-tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: