Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyprzedaż!
Crea Force 400kaps

FitMax® CREA Force – 400 kaps.

Podziel się

0028

New product

Kreatyna w kapsułkach FitMax® CREA FORCE zawiera jabłczan tri kreatyny w doskonałej proporcji, który charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Suplementacja  kreatyną  polecana osobom, które aktywnie uprawiają sporty siłowo – wytrzymałościowe oraz kulturystykę i  akcentują swoją uwagę na skutecznym rozwoju siły i masy mięśniowej, ułatwieniu regeneracji po treningu. 

20 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Jabłczan trikreatyny cechuje się stabilniejszą strukturą oraz lepszą przyswajalnością, co powoduje skuteczniejsze budowanie masy mięśniowej. Suplementacja kreatyną korzystnie stymuluje syntezę białek, zwiększa silę mięśniową i wydajność.

Sposób użycia: Kreatynę FitMax® CREA FORCE stosować 5 kapsułek 1 raz dziennie: przed posiłkiem, treningiem lub po treningu. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji suplementu. Kreatyna FitMax® CREA FORCE nie może być stosowana jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementu diety nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Kreatynę w kapsułkach FitMax® CREA FORCE przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

CreaForce-tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: