Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Kreatyna CREATINE Creapure - 250 g

Podziel się

New product

Kreatyna w proszku FitMax® CREATINE Creapure® zawiera opatentowany monohydrat kreatyny (jeden z najczystszych na świecie).  Kreatyna, działanie której umożliwia zachodzenie  przemian biochemicznych w organizmie człowieka, pełni rolę magazynu i nośnika energii.  Skuteczność kreatyny w proszku CREATINE Creapure® wzmocniono dodatkiem tauryny w celu przyspieszenia transportu i wchłaniania.

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Odżywka FitMax® CREATINE Creapure® zawiera najwyższej jakości monohydrat kreatyny i nie zawiera cukrów. Suplementacja kreatyną zalecana jest w sportach szybkościowo-siłowych w celu uzyskania szybszych wyników treningowych.

Sposób użycia: Przyjmować 1 łyżeczkę kreatyny w proszku FitMax® CREATINE Creapure® rano lub po treningu. Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany. Odżywkę CREATINE Creapure® stosować przez maks. 6 tygodni, następnie zrobić przerwę na min. 4 tygodnie.
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Suplement diety CREATINE Creapure® nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kreatynę w proszku marki FitMax® nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Kreatynę w proszku FitMax® CREATINE Creapure® należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: