Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax MASS ACTIVE - 4000G JAR

Podziel się

New product

Odżywka na szybki przyrost masy mięśniowej FitMax® MASS ACTIVE 20 zawiera najważniejszy w sporcie aminokwas- glutaminę. Ponadto w skład suplementu diety FitMax® MASS ACTIVE 20 wchodzą:

  • węglowodany (różny indeks glikemiczny)
  • wysokiej jakości białko (pochodzenie: instanizowane izolaty i koncentraty białka serwatkowego), które zawiera dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych BCAA

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: do 3 tygodni

Jedna porcja produktu na masę mieśniową FitMax® MASS ACTIVE 20 dostarcza organizmowi niezbędną ilość witamin i składników mineralnych. Gainer na masę marki FitMax® dedykowany jest sportowcom, którym zależy na znacznym i szybkim przyroście masy ciała oraz na odbudowie glikogenu po ciężkim wysiłku fizycznym.

Sposób użycia: 1 porcję odżywki na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 ( 50 g =2 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Gainer stosować między posiłkami i po treningu. Zalecana dzienna ilość to 150-200 g suplementu na masę. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka ( 1 miarka =25 g proszku)
Odżywki na przyrost masy nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Odżywkę na mięśnie FitMax® MASS ACTIVE 20 przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Suplement diety na zwiększenie masy mięsni FitMax® MASS ACTIVE 20 zawiera cukier, substancje słodzące oraz źródło fenyloalaniny. Żółcień pomarańczowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.