Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax BASE Tri Creatine malate – 250G

Podziel się

0065

New product

Jabłczan trikreatyny Tri Creatine malate jest lepiej wykorzystywaną przez organizm formą kreatyny. Suplement diety z kreatyną jest dedykowany osobom, które chcą zwiększyć silę i masę mięśniową. Suplementacja jabłczanu tri kreatyny owocuje poprawą wyników we wszystkich dyscyplinach sportowych. Suplement FitMax® BASE TRI CREATINE malate dostarcza organizmowi kreatynę wysokiej jakości oraz wit. B6

12 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplement z kreatyną FitMax® BASE TRI CREATINE malate charakteryzuje się większą przyswajalnością przez organizm i dedykowany jest osobom, które uprawiają sporty siłowe, wytrzymałościowe i szybkościowe. Suplementacja kreatyny owocuje utrzymaniem prawidłowego metabolizmu energetycznego, zwiększeniem przyrostu masy mięśniowej w wyniku zwiększonego efektu anabolicznego.

Sposób użycia: 1 porcję suplementu FitMax® BASE TRI CREATINE malate (4 g proszku – 1 płaska miarka załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety z tri kreatyną nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplement dla sportowców FitMax® BASE TRI CREATINE malate nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement diety z kreatyną BASE TRI CREATINE malate należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Tri Creatine malate

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: