Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax BASE L-leucine – 200 G

Podziel się

0064

New product

Leucyna jest jednym z najważniejszych aminokwasów rozgałęzionych BCAA, która charakteryzuje się działaniem anabolicznym i antykatabolicznym. Suplement dla sportowców FitMax® BASE L-leucine jest to profesjonalna odżywka, która bazuje się na najwyższej jakości i czystości L-leucynie w postaci proszku i charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością.

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

L-leucyna (L-leucine) skutecznie wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej, przyspiesza proces regeneracji po wysiłku fizycznym, przyspiesza wzrost masy mięśniowej.

Sposób użycia: 1 porcję suplementu FitMax® BASE L-leucine (5 g proszku – 2,5 płaskiej miarki załączonej do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety BASE L-leucine nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy podawać L-leucine/ L-leucynę kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement dla sportowców BASE L-leucine marki FitMax® należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

BASE Leucine