Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax BASE Citrulline malate – 250 G

Podziel się

0063

New product

Citrulline malate  czyli farmaceutycznej czystości jabłczan cytruliny  rozszerza naczynia krwionośne, tym samym zwiększając dopływ krwi i tlenu do pracujących mięśni. Dzięki suplementowi FitMax® BASE Citrulline malate zmniejszysz poziom zmęczenia, usuniesz kwas mlekowy z mięśni oraz zwiększysz wydolność tlenową. Dedykowany jest osobom, które chcą zwiększysz wytrzymałość.

10 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Skład odżywki na wytrzymałość FitMax® BASE Citrulline malate zawiera jabłczan cytruliny oraz witaminę B6. Suplementacja citrulline malate dedykowana jest osobom, które uprawiają sporty siłowe i aerobowe.

Sposób użycia: 1 porcję suplementu FitMax® BASE Citrulline malate (2,5 g proszku – 1 płaska miarka załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety z citrulline malate nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Odżywkę na wytrzymałość nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement na wytrzymałość FitMax® BASE Citrulline malate należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Citrulline malate BASE