Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Beta Alanine - 250 g

Podziel się

0062

New product

Suplement diety

FitMax® BETA ALANINE jest środkiem spożywczym uzupełniającym dietę w beta-alaninę i witaminę B6. Produkt dedykowany jest osobom dorosłym, które uprawiają sporty wytrzymałościowe i siłowe o dużej intensywności. Suplement diety z beta-alaniną i witaminą B6 marki FitMax® ma formę proszku i nie zawiera cukrów oraz substancji słodzących.

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa: do 2 dni

FitMax® BETA ALANINE (suplement diety, proszek) to środek spożywczy zawierający: beta-alaninę oraz witaminę B6. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Sposób użycia: 1 porcję 0,8 g proszku (1/8 miarki załączonej do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 3 razy dziennie, w odstępach 3 godzinnych. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 2,4 g. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt dla osób dorosłych. Nie spożywać przez dzieci, kobiety w ciąży i w trakcie laktacji.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: beta-alanina, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Producent:
FitMax Sp. z o.o.
ul. Jabłkowa 11
81-029 Gdynia, Poland
biuro@fitmax.pl
www.fitmax.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: