Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Arginine AKG - 200 g

Podziel się

0060

New product

Suplement diety

FitMax® ARGININE AKG jest środkiem spożywczym uzupełniającym dietę w alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) i witaminę B6. Produkt dedykowany jest osobom, które uprawiają sporty wytrzymałościowe i siłowe. Suplement diety z AAKG i witaminą B6 marki FitMax® ma formę proszku i nie zawiera cukrów oraz substancji słodzących.

50 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

FitMax® ARGININE AKG (suplement diety, proszek) to środek spożywczy zawierający: alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) oraz witaminę B6. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Produkt przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, celem uzupełnienia diety o wybrane składowe.

Sposób użycia: 1 porcję 2,5 g proszku (1 płaska miarka załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 2,5 g. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Nie spożywać przez dzieci, kobiety w ciąży i w trakcie laktacji.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: alfa-ketoglutaran argininy (AAKG), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Producent:
FitMax Sp. z o.o.
ul. Jabłkowa 11
81-029 Gdynia, Poland
biuro@fitmax.pl
www.fitmax.pl

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: