Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax Arginina BASE Arginine AKG – 200 G

Podziel się

0060

New product

AAKG ma doskonałe właściwości regeneracyjne, dodatkowo poprawia zdolności seksualnie u mężczyzn. Booster w proszku FitMax® BASE ARGININE AKG zawiera alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) w doskonałej porcji 2500 mg oraz witaminę B6. Suplement diety FitMax® BASE ARGININE AKG dedykowany jest osobom, które chcą poprawić wytrzymałość oraz przyspieszyć regenerację. 

6 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplementacja AAKG sprawia, że wysiłek fizycznych staje się bardziej efektywny. Arginina wpływa na właściwe dokrwienie i dotlenienie tkanki mięśniowej, szybszy rozwój masy mięśniowej .
Sposób użycia: W 200 ml wody rozpuścić 1 porcję booster BASE ARGININE AKG (2,5 g proszku – 1 płaska miarka załączona do opakowania) i pić 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety z AAKG nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Booster FitMax® BASE ARGININE AKG nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: BASE ARGININE AKG booster należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Arginine AKG

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: