Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyprzedaż!
Pump Ghost 450g

FitMax PUMP GHOST – 450g

Podziel się

New product

Przedtreningowy suplement FitMax® PUMP GHOST jest to zestawienie odpowiednio dobranych kompleksów (prekursorów NO, kreatynowego, energetyzującego i BCAA). Uzupełnia codzienną dietę w substancje wspierające lub bezpośrednio uczestniczące w procesach metabolicznych organizmu.
Suplement booster FitMax® PUMP GHOST  kierowany jest do osób aktywnych fizycznie w celu zwiększenia możliwości treningowych. 

10 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Boostery zaliczane do grupy NO stosowane są przez dużą grupę sportowców, uprawiających sporty siłowe,  siłowo-wytrzymałościowe oraz sylwetkowe. Booster FitMax® PUMP GHOST dedykowany jest  osobom, które chcą zwiększyć możliwości treningowe oraz przyspieszyć procesy regeneracji. 

Sposób użycia
: 1 porcję boostera FitMax® PUMP GHOST (18 g proszku – 1,5 miarki załączonej do opakowania) rozpuścić w 250 ml wody. Suplement spożyć 40 min przed treningiem. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka – 1 płaska miarka to 12 g proszku. Suplementu diety FitMax® PUMP GHOST nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety FitMax® PUMP GHOST nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Booster FitMax® PUMP GHOST należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Suplement diety PUMP GHOST marki FitMax® zawiera substancje słodzące oraz naturalne aromaty i barwniki.

PumpGhost-tabela