Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyprzedaż!
BCAA Stack II +EAA 600g

FitMax BCAA Stack II +EAA - 600 g

Podziel się

New product

Aminokwasy BCAA oraz  EAA stanowią podstawę odżywki FitMax® BCAA II+EAA. Aminokwasy EAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm nie syntezuje samodzielnie , więc muszą być dostarczane w pożywieniu. Wysokojakościowa odżywka FitMax® BCAA II+EAA. bazuje się na optymalnym stosunku aminokwasów 2:1 oraz wzbogacona o wit. B6. Wygodna forma doskonale rozpuszczalnego proszku.

10 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Zapotrzebowanie organizmu ludzkiego na obie grupy aminokwasów drastycznie wzrasta wraz z wysiłkiem fizycznym. Dostarczenie BCAA i EAA aminokwasów umożliwia budowę masy mięśniowej i energetyczne przemiany oraz zachodzenie różnych ważnych procesów w organizmie. Odżywka FitMax® BCAA II+EAA powoduje, iż możesz osiągnąć maksymalne korzyści z treningu, trenując dłużej i wydajniej.

Sposób użycia: 1 porcję odżywki FitMax® BCAA II+EAA (10 g proszku= 2 płaskie łyżki stołowe lub 1/2 ubitej miarki FitMax® (załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1-2 razy dziennie; przed i po treningu lub pomiędzy posiłkami. Spożywać zaraz po przygotowaniu. Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300 ml). Odżywkę z aminokwsami FitMax® BCAA II+EAA nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom w okresie karmienia piersią.

Sposób przechowywania: Odżywki z aminokwasami FitMax® BCAA II+EAA należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Odżywka FitMax® BCAA II+EAA zawiera substancje słodzące, źródło fenyloalaniny oraz naturalne aromaty.

Bcaa + EAA Proszek Tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: