Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax® BCAA Stack II +EAA - 240 Tab.

Podziel się

0016

New product

Aminokwasy w tabletkach FitMax® BCAA Stack II +EAA to 3000 mg aminokwasów rozgałęzionych (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina) oraz 1500 mg aminokwasów EAA, które organizm nie syntezuje samodzielnie i muszą być dostarczone z zewnątrz. Najczęściej aminokwasy egzogenne wykorzystuje się ze względu na anaboliczno – antykataboliczne właściwości. Skład suplementu FitMax® BCAA Stack wzbogacono o wit. B6

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplement z aminokwasami BCAA oraz EAA został opracowany z myślą o osobach, które chcą poprawić swoją sylwetkę i poszukują suplementów na masę mięśniową. Osoby aktywnie fizycznie również skrócą czas regeneracji dzięki suplementacji EAA.

Sposób użycia: Suplement diety z aminokwasami FitMax® BCAA Stack II +EAA stosować przed treningiem 1 raz dziennie x 1 porcje (3 tabletki). Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300 ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety FitMax® BCAA Stack II +EAA nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aminokwasy BCAA i egzogenne EAA nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement diety z BCAA i EAA aminokwasami FitMax® BCAA Stack II +EAA zaleca się przechowywać produkt w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

BCAA+EAA Tabela