Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zobacz większe

FitMax® BCAA Stack I +R-ALA - 120 Tab.

Podziel się

0013

New product

FitMax® BCAA Stack I +R-ALA (tabletki) to 4000 mg aminokwasów rozgałęzionych w doskonałej dawce, która  ograniczają rozpad i przyspieszają odbudowę tkanki mięśniowej. Suplement zawiera biologicznie aktywną forma kwasu R-Alfa Liponowego oraz witamina C, która przyspiesza regenerację organizmu  poprzez zmniejszenie stresu oksydacyjnego

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: do 3 tygodni

Aminokwasy BCAA są ważnym źródłem energii w suplementacji sportowców i są jednym z najważniejszych składników suchej masy mięśniowej.
Aminokwasy BCAA mają duże znaczenie praktycznie w przypadku każdej aktywności fizycznej. Charakteryzują się szerokim spektrum działania w tym: wspierają budowanie masy mięśniowej, redukują tkankę tłuszczową oraz korzystnie wpływają na pracę mózgu.

Sposób użycia: Suplement diety z aminokwasami FitMax® BCAA Stack I +R-ALA stosować 1 raz dziennie (przed treningiem) x 1 porcje (3 tabletki). Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300 ml).
Suplement diety FitMax® BCAA Stack I +R-ALA nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. Preparat zaleca się stosować jako składnik suplementacji na masę mięśniową.

Sposób przechowywania: Odżywkę z aminokwasami FitMax® BCAA Stack I +R-ALA należy przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Bcaa + R-ALA tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: