Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax BASE L- Glutamine 4000 250 g

Podziel się

0005

New product

Suplement diety FitMax® BASE L-Glutamine 4000 ma postać proszku i charakteryzuje się działaniem o szerokim zasięgu:

  • wspomaga syntezę niezbędnych aminokwasów oraz glikogenu
  • poprawia gospodarkę azotową
  • przyspiesza detoksykację organizmu 
  • usprawnia pracę układu immunologicznego
  • skutecznie przyspiesza regenerację organizmu po wysiłku

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplement diety dla sportowców FitMax® BASE L-Glutamine 4000 zawiera L-glutaminę, która należy do grupy aminokwasów endogennych. W przybliżeniu 70% zapotrzebowania organizm samodzielnie jest w stanie wyprodukować, a 30% zapotrzebowania należy uzupełnić wraz z żywieniem i suplementami. Suplement z aminokwasami BASE L-Glutamine zwiększa wytrzymałość i przyspiesza regenerację organizmu po treningu.

Sposób użycia: Zaleca się spożycie 2,5 miarki (4 g) aminokwasów w proszku FitMax® BASE L-Glutamine 4000 x 2 - 3 razy dziennie (rano, przed i po treningu). Suplement należy popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300 ml). Opakowanie produktu FitMax® BASE L-Glutamine 4000 zawiera miarkę (1 miarka - 1,6 g ) Suplementu żywnościowego nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią

Sposób przechowywania: Aminokwasy w proszku FitMax® BASE L-Glutamine 4000 należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych w temperaturze pokojowej.

Base L-Glutamine 4000 tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: