Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyprzedaż!
Zobacz większe

FitMax® AMINO Millenium - 600 g

Podziel się

New product

Aminokwasy w proszku FitMax® AMINO Millenium bazują się na hydrolizacie białka serwatkowego, który charakteryzuje się największą przyswajalnością przez organizm. Bardzo dobra rozpuszczalność, brak barwników, doskonała baza endogennych oraz egzogennych aminokwasów. 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: do 3 tygodni

Suplement diety zawierający hydrolizat białka serwatkowego FitMax® AMINO Millenium został opracowany z myślą o osobach, które aktywnie trenują różne sporty i mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Białko serwatkowe oraz najlepsza jego forma w postaci hydrolizatu zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy .

Sposób użycia: 1 porcję (15 g = 2/3 miarki) aminokwasów białkowych FitMax® AMINO Millenium  rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Suplement spożywać 0,5 min. po przygotowaniu. Aminokwasy w proszku AMINO Millenium  zaleca się stosować 1-3 razy dziennie, rano po przebudzeniu oraz po treningu. Opakowanie suplementu zawiera miarkę (1 miarka = 22,5 g proszku) Aminokwasów w proszku nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Aminokwasy białkowe FitMax® AMINO Millenium  należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej.

Uwaga: Suplement diety z aminokwasami FitMax® AMINO Millenium zwiera źródło fenyloalaniny oraz substancje słodzące. Bez barwników.

Amino millenium tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: