Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyprzedaż!
FitMax® AMINO Millenium - 600 g

FitMax AMINO Millenium - 600 g

Podziel się

New product

Aminokwasy w proszku FitMax® AMINO Millenium bazują się na hydrolizacie białka serwatkowego, który charakteryzuje się największą przyswajalnością przez organizm. Bardzo dobra rozpuszczalność, brak barwników, doskonała baza endogennych oraz egzogennych aminokwasów. 

5 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Suplement diety zawierający hydrolizat białka serwatkowego FitMax® AMINO Millenium został opracowany z myślą o osobach, które aktywnie trenują różne sporty i mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Białko serwatkowe oraz najlepsza jego forma w postaci hydrolizatu zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy .

Sposób użycia: 1 porcję (15 g = 2/3 miarki) aminokwasów białkowych FitMax® AMINO Millenium  rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Suplement spożywać 0,5 min. po przygotowaniu. Aminokwasy w proszku AMINO Millenium  zaleca się stosować 1-3 razy dziennie, rano po przebudzeniu oraz po treningu. Opakowanie suplementu zawiera miarkę (1 miarka = 22,5 g proszku) Aminokwasów w proszku nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Aminokwasy białkowe FitMax® AMINO Millenium  należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej.

Uwaga: Suplement diety z aminokwasami FitMax® AMINO Millenium zwiera źródło fenyloalaniny oraz substancje słodzące. Bez barwników.

Amino millenium tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: