Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

FitMax AMINO 2000 - 150 Tab.

Podziel się

0004

New product

Suplement diety  FitMax® AMINO 2000 to są aminokwasy w tabletkach, które zawierają białko serwatkowe i białko jaja kurzego.  Enzymatyczna hydroliza białka dostarcza wysokiej jakości, łatwostrawnych peptydów, które tworzą wyjątkowo dobrą bazę aminokwasów (endogennych i egzogennych). Suplement diety zawierający aminokwasy FitMax® AMINO 2000  charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością.

10 Przedmioty

Dostawa: do 2 dni

Aminokwasy biorą udział w wielu ważnych procesach, zachodzących w ludzkim organizmie. Są bardzo ważnym składnikiem w diecie osób, które są aktywnie fizycznie. Zastosowanie aminokwasów zwiększa wytrzymałość organizmu i przyspiesza jego regeneracje po wysiłku fizycznym.

Sposób użycia: Stosować 3 tabletki (1 porcja) suplementu z aminokwasami 3 razy dziennie po 1 porcji: rano, przed i po treningu. Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300 ml). Suplementu FitMax® AMINO 2000 nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Aminokwasy w tabletkach FitMax® AMINO 2000 należy przechowywać w suchym pomieszczeniuw temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Amino 2000 tabela

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: