Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kollagen plus Vitamin C Liquids - 1000ml

Podziel się

New product

Maksymalnie skoncentrowana,płynna formuła,opatentowanego kolagenu FortiGel® o idealnej przyswajalności i skutecznym działaniu. Uzupełniona o odpowiednią dawkę witaminy C, której obecność gwarantuje powstawanie włókien kolagenowych w organizmie człowieka. Słodzona Stevią, która jest rośliną o wyjątkowo słodkich liściach które są używane jako naturalny słodzik roślinny.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa: do 3 tygodni

Każda porcja 25 ml dostarcza aż 10 gram kolagenu FortiGel® oraz 60 mg witaminy C. Opakowanie zawiera 40 porcji rekomendowanej dawki dziennie.

FortiGel® to hydrolizat kolagenu otrzymywany w wyniku hydrolizy enzymatycznej. Taka opatentowana formuła tworzy charakterystyczne dla kolagenu aminokwasy (prolina, glicyna, hydroksyprolina i hydroksylizyna) połączone wiązaniami peptydowymi. Dzięki temu są one całkowicie przyswajalne i wykorzystywane do tworzenia kolagenu. Odbudowuje to kolagen na chrząstce, na powierzchni stawów oraz wzmacnia ścięgna i więzadła przez co usprawnia działanie układu kostno-stawowego.

Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej w organizmie każdego człowieka, ponieważ stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy białek skóry. Składa się w większości z aminokwasów syntezowanych przez własny organizm: glicyna w ok. 33%, prolina w ok. 14%, arginina w ok. 10%, alanina w ok. 9% i aminokwasu, który nie jest syntezowany poprzez własny organizm – lizyna w ok. 2%. Aminokwasy hydroksyprolina i hydroksylizyna są potrzebne, by kolagen trzymał swoją prawidłową strukturę molekularną, są one formowane z proliny i lizyny, ale proces ten wymaga obecności stałego stężenia witaminy C. Utrata kolagenu jest normalnym procesem fizjologicznym zależnym od stylu życia , intensywności i pracy fizycznej.

Produkt ten zalecany jest w suplementacji uzupełniającej dla sportowców oraz osób aktywnych, a także podczas rekonwalescencji po przebytych kontuzjach i niektórych chorobach degeneracyjnych (reumatycznych). Zaleca się stosować 1 porcję ( 25 ml) dziennie z posiłkiem.

 

Average nutritional values

per serving ( 25 ml)

% NRV* per 25 ml

Vitamins

 

 

Vitamin C

60 mg

75 %

Special ingredients

 

 

Collagen hydrolysate

(Fortigel®)

10 g

 

 * Percent of Nutrient Reference Values

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: